Контролер керування КУА-4/2-12

Контролер керування системою захисту від протікання, при аварії систем водопостачання та опалення в побутових, адміністративних та виробничих приміщеннях. Корпус контролера керування виконаний для монтажу на DIN - рейку 35мм. Контролер керування призначений для контролю стану датчиків затоплення та управління електромагнітними клапанами. Контролер керування може контролювати чотири зони протікання води (незалежна світлова індикація по кожній зоні, звукове оповіщення про тривогу - вбудований зумер), керувати електромагнітними клапанами ACL (Італія), тип Е107 (NC), Е207 (NO)  з безпечним для життя живленням 12В. До контролеру керування можна підключити до двадцяти датчиків затоплення. Контролер керування має вихід типу відкритий колектор навантажувальна здатність до 30мА для підключення до систем автодозвону, диспетчеризації, сигналізації та ін., в робочому стані контролера керування вихід відкритий, в аварійному стані контролера керування вихід закритий. Вихід живлення електромагнітних клапанів має електронний захист. Для запобігання утворення накипу на рухомих частинах електромагнітного клапана контролер керування один раз на сім днів дає команду на відключення живлення електромагнітного клапана на одну секунду.  Для зменшення помилкових відключень води при вологому прибиранні, в контролері керування передбачена затримка часу, від моменту попадання води на датчик затоплення до моменту відключення подачі води від 1 до 10 секунд. Функціональні параметри контролера керування записані в енергонезалежній памяті та не змінюються при відключенні живлення. Контролер керування призначений для використання в наступних умовах навколишнього середовища: температура повітря, що оточує корпус приладу +1 .... +35 ° С; відносна вологість повітря (при температурі +25 ° С) не більше 80%. Технічні характеристики наведені в таблиці.

 

Найменування характеристики  Значення
Напруга живлення (від мережі змінного струму), В 220+10%
Частота мережі, Гц 50+1
Споживана потужність, Вт не більше 18
Кількість входів для підключення датчиков затоплення, шт. 4
Кількість датчиків затоплення, що підключаються, шт. 20
Кількість виходів для підключення електромагнітних клапанів, шт. 2
Кількість електромагнітних клапанів, що підключаються, шт. 2
Напруга живлення електромагнітних клапанів, В 11,1-12,0
Час затримки вітключення електромагнітних клапанів, сек. 1-10
Габарітні розміри (ШхВхГ), мм 87х90х65
Маса, г не більше 250
Ступень захисту IP20

 

 

 

 Контролер керування КУА-4/4-С

 Контролер керування системою захисту від протікання, при аварії систем водопостачання та опалення в побутових, адміністративних та виробничих приміщеннях. Корпус контролера керування виконаний для монтажу на DIN - рейку 35мм. Контролер керування призначений для контролю стану датчиків затоплення та управління кульовими кранами з електроприводами (сервомоторами) DE PALA (Італія). Контролер керування може контролювати чотири зони протікання води (незалежна світлова індикація по кожній зоні, звукове оповіщення про тривогу - вбудований зумер), керувати чотирма кульовими кранами з електроприводами (сервомоторами). До контролеру керування можна підключити до двадцяти датчиків затоплення. Контролер керування має вихід типу відкритий колектор навантажувальна здатність до 30мА для підключення до систем автодозвону, диспетчеризації, сигналізації та ін., в робочому стані контролера керування вихід відкритий, в аварійному стані контролера керування вихід закритий. Вихід живлення електроприводу (сервомотора) має електронний захист. Для запобігання утворення накипу на рухомих частинах кульового крана контролер керування один раз на тридцять днів закриває і відкриває кульовий кран. Для зменшення помилкових відключень води при вологому прибиранні, в контролері керування передбачена затримка часу, від моменту попадання води на датчик затоплення до моменту відключення подачі води від 1 до 10 секунд. Функціональні параметри контролера керування записані в енергонезалежній памяті та не змінюються при відключенні живлення. Контролер керування призначений для використання в наступних умовах навколишнього середовища: температура повітря, що оточує корпус приладу +1 .... +35 ° С; відносна вологість повітря (при температурі +25 ° С) не більше 80%. Технічні характеристики наведені в таблиці.

 

Найменування характеристики  Значення
Напруга живлення (від мережі змінного струму), В 220+10%
Частота мережі, Гц 50+1
Споживана потужність, Вт не більше 18
Кількість входів для підключення датчиков затоплення, шт. 4
Кількість датчиків затоплення, що підключаються, шт. 20
Кількість виходів для підключення електроприводів (сервомоторів), шт. 1
Кількість електроприводів (сервомоторів), що підключаються, шт. 4
Напруга живлення електроприводів (сервомоторів), В 220+10%
Час затримки вітключення электроприводів (сервомоторів), сек. 1-10
Габарітні розміри (ШхВхГ), мм 87х90х65
Маса, г не більше 250
Ступень захисту IP20

 

 

 

 Контролер керування КУА-4/2

 Контролер керування системою захисту від протікання, при аварії систем водопостачання та опалення в побутових, адміністративних та виробничих приміщеннях. Корпус контролера керування виконаний для монтажу на DIN - рейку 35мм. Контролер керування призначений для контролю стану датчиків затоплення та управління електромагнітними клапанами. Контролер керування може контролювати чотири зони протікання води (незалежна світлова індикація по кожній зоні, звукове оповіщення про тривогу - вбудований зумер), керувати електромагнітними клапанами ACL (Італія), тип Е107 (NC), Е207 (NO)  з безпечним для життя живленням 12В. Контролер керування розділений на дві групи – перша: датчики затоплення, які підключенні до входів (Д1, Д2) керують електромагнітними клапанами, які підключенні до виходу (К1, С1, О1), друга: датчики затоплення, які підключенні до входів (Д3, Д4) керують електромагнітними клапанами, які підключенні до виходу (К2, С2, О2). До контролера керування можна підключити до двадцяти датчиків затоплення та чотири електромагнітних клапана. Для живлення контролера керування слід використовувати стабілізоване джерело живлення 12В/1,5А – при підключенні двох електромагнітних клапанів, та 12В/3А – при підключенні чотирьох електромагнітних клапанів. При підключенні до джерела живлення необхідно дотримуватися полярностьі. Контролер керування має вихід типу відкритий колектор навантажувальна здатність до 30мА для підключення до систем автодозвону, диспетчеризації, сигналізації та ін., в робочому стані контролера керування вихід відкритий, в аварійному стані контролера керування вихід закритий. Вихід живлення електромагнітних клапанів має електронний захист. Для запобігання утворення накипу на рухомих частинах електромагнітного клапана контролер керування один раз на сім днів дає команду на відключення живлення електромагнітного клапана на одну секунду. Для зменшення помилкових відключень води при вологому прибиранні, в контролері керування передбачена затримка часу, від моменту попадання води на датчик затоплення до моменту відключення подачі води від 1 до 10 секунд. Функціональні параметри контролера керування записані в енергонезалежній памяті та не змінюються при відключенні живлення. Контролер керування призначений для використання в наступних умовах навколишнього середовища: температура повітря, що оточує корпус приладу +1 .... +35 ° С; відносна вологість повітря (при температурі +25 ° С) не більше 80%. Технічні характеристики наведені в таблиці.

 

 

Найменування характеристики  Значення
Напруга живлення (від зовнішнього стабілізірованого блокуживлення), В + 12
Споживана потужність, Вт не більше 18
Кількість незалежних груп керування, шт. 2
Кількість входів для підключення датчиков затоплення, шт. 4
Кількість датчиків затоплення, що підключаються, шт. 20
Кількість виходів для підключення електромагнітних клапанів, шт. 2
Кількість електромагнітних клапанів, що підключаються, шт. 4
Напруга живлення електромагнітних клапанів, В 11,1-12,0
Час затримки вітключення електромагнітних клапанів, сек. 1-10
Габарітні розміри (ШхВхГ), мм 87х90х65
Маса, г не більше 250
Ступень захисту IP20

 

Монтаж:


Перед монтажем системы АНТИПОТОП внимательно ознакомтесь с руководством пользователя. Все работы по монтажу и подключению системы АНТИПОТОП необходимо выполнять при отключеном напряжении, соблюдая правила техники безопасности. Монтаж и подключение системы АНТИПОТОП необходимо проводить в такой последовательности: 
- разметка мест установки приборов и оборудования;
- разметка трасс, прокладка электрических проводок; 
- монтаж приборов и оборудования;
- подключение приборов и оборудования;
- подключение электропитания;
- настройка и проверка работы системы.

Датчик затопления устанавливается в помещениях, где находятся коммуникации водопровода (котельная, бойлерная, санузел, ванная комната, бассейн, кухня и т.д.), в районе предполагаемого места затопления рисунок 1. К одному входу контролера можно  подключить до пяти датчиков. Для подключения датчика используется неэкранированный сигнальный кабель 2х0,22мм2, длина сигнальной линии до 330 метров. Внутреннее сопротивление кабеля не должно превышать 30 Ом/100м. При подключении датчика соблюдайте полярность. При неправильном подключении – датчик работать не будет. Подключение датчика к контролеру управления необходимо выполнять при отключенном напряжении.


Рис. 1 

Электромагнитный клапан устанавливают на вводе подачи воды (холодная, горячая) после шарового крана, рисунок 2. Перед монтажом убедитесь, что стрелка на корпусе электромагнитного клапана соответствует направлению подачи воды.

Рис. 2 


Установите фильтр перед электромагнитным клапаном, что исключит возможность попадания механических частиц находящихся в воде, и не приведет к засорению подвижных деталей электромагнитного клапана. Выполняя монтаж прилагайте усилия только к корпусу клапана, не прилагайте механических усилий в область штока катушки и самой катушки.  При монтаже следите, чтобы внутрь не попали никакие инородные тела, включая различные монтажные уплотнители – эти частицы могут повлечь неисправность электромагнитного клапана. Электромагнитный клапан работает в любом положении, но рекомендуется устанавливать горизонтально, катушкой вверх. При подключении электромагнитного клапана к гибким трубам, рекомендуется фиксировать трубы монтажными хомутами. Для облегчения отвода тепла, устанавливайте электромагнитный клапан в вентилируемом помещении, в стороне от источников тепла. При подключении используют кабель типа ПВС 3х0,75мм2, электромагнитные клапана постоянного тока не требуют строгого соблюдения полярности. Катушка электромагнитного клапана обязательно должна быть подключена к защитному заземлению.

Шаровый кран с электроприводом (сервомотором) устанавливается на вводе подачи воды (холодная, горячая) после ручного шарового крана, рисунок 3. Для удобства монтажа отсоедините электропривод от крана, для отсоединения необходима отвёртка, соединение происходит вручную простым нажатием, рисунок 4.


Рис. 3

Рис. 4 

После отсоединения электропривода (сервомотора) от шарового крана возможно ручное управление краном. Установка шарового крана с электроприводом (сервомотором) возможна в любом положении кроме как электроприводом вниз, рисунок 5.

Рис. 5

Электропривод имеет прочный корпус и стальные шестерни. Электропривод подключается 4-х проводным многожильным кабелем типа ПВС4Х0,75мм2 ("общий – открытие – закрытие" + заземление).

Контролер управления устанавливается в монтажном боксе, в месте удобном для эксплуатации и обслуживания, возможна установка в электрическом шкафу на DIN-рейке с автоматическими выключателями. Закрепите DIN-рейку, оденьте контролер управления на DIN-рейку, выполните подключение рисунок 6.

Рис. 6
 

Контролер управления не требует дополнительных настроек и готов к работе сразу после подачи питания. Для уменьшения ложных срабатываний контролера управления при влажной уборке, в контролере управления есть регулятор "ЗАДЕРЖКА", который регулирует время от момента замыкания водой штырей датчика затопления до момента отключения подачи воды. Диапазон регулировки от 1 секунды до 10 секунд, заводская установка – 5 секунд. Функциональные параметры контролера управления записаны в энергонезависимой памяти и не изменяются при отключении питания.
Контролер управления должен быть подключен к электрической сети штатной проводкой кабелем типа ПВС 3х0,5мм2. Для электропитания контролера управления следует выбрать цепь, включенную через УЗО (устройство защитного отключения) с током утечки не более 30мА и обеспечить отключение электропитания автоматическим выключателем номинальным током – 1А.

 

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв

Датчик протечки воды Н2О

  • Производители NetPing
  • Код Товара: antipotop
  • Наличие: В наличии
  • 840.00грн.

  • Без НДС: 700.00грн.